Kontakt

Kontaktní údaje

Lenka Tvrdíková

Roubenky pod Melechovem
Kouty 91,
58401 Ledeč nad Sázavou

info@roubenkypodmelechovem.cz
+420 737 261 709

Příjezd

Od Prahy – sjezd na 81. kilometru dálnice D1 u Koberovic, dále směr Ledeč nad Sázavou. Za Kamennou Lhotou doprava a pokračovat rovně cca. 3 km až na začátek obce Kouty. Před obcí zahnout vlevo.

Od Brna – sjezd na 66. kilometru dálnice D1 u Lokte a pokračovat ve směru na Ledeč nad Sázavou, po 15 km před Ledčí nad Sázavou zahnout vpravo, směr Humpolec. Před obcí Kamenná Lhota uhnout vlevo a pokračovat rovně cca. 3 km až před obec Kouty. Před obcí zahnout vlevo

Od Hradce Králové – přes Pardubice a Čáslav do Ledče nad Sázavou. Město Ledeč nad Sázavou přejet přes řeku Sázavou a náměstí a pokračovat ve směru na Humpolec. Nad městem uhnout vlevo směr Humpolec. Před obcí Kamenná Lhota uhnout vlevo a pokračovat rovně cca. 3 km až před obec Kouty. Před obcí zahnout vlevo.

Od Českých Budějovic – přes Tábor, Pacov a Senožaty pokračovat ve směru na Ledeč nad Sázavou. Po přejetí dálnice D1 pokračovat do Koberovic a dále ve směru na Ledeč. Za Kamennou Lhotou doprava a pokračovat rovně cca. 3 km až na začátek obce Kouty. Před obcí zahnout vlevo.

    Naplánujte si trasu

    Vložte vaší adresu: